funDUSZE

Zrealizowaliśmy działanie pomocowe pt. „FunDUSZE”. Dzięki tej akcji przyczyniliśmy się do powstania Accept Klubu – miejsca dla młodzieży, która ze względu na zespół Aspergera lub autyzm napotyka trudności w nawiązywaniu relacji.

Działanie pomocowe „FunDUSZE” zrealizowane zostało, aby podkreślić znaczenie współpracy między podmiotami, dla których celem jest dobro wspólne. W ramach akcji udzieliliśmy wsparcia przy napisaniu wniosku o dofinansowanie środków na otwarcie klubu dla młodzieży, która ze względu na zespół Aspergera lub autyzm napotyka trudności w nawiązywaniu relacji. O tym, jak wyglądała współpraca z NeuroN Foundation, opowiada Pani Magda – jedna z pomysłodawczyń i inicjatorek współpracy z fundacją:
Grupa „FunDusze” udzieliła mi profesjonalnego doradztwa w zakresie pisania wniosków projektowych i funduszy grantowych. Rzetelnie i rzeczowo wsparła mnie w napisaniu pierwszego projektu. Przedstawiciele grupy obiektywnie oceniają pomysły obywatelskie oraz pomagają w ich realizacji. Ich kompetencje komunikacyjne pozwalają na kontakt, rozwój oraz realizację wielu ważnych przedsięwzięć dla lokalnych grup środowiskowych .

Informacje o akcji można znaleźć pod następującymi linkami: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid03vtaa9QigNemCFF7xiExxcgFDfSAY6bhiCoX2NohiH3VjNsLiW43CvkAdbNwVyv4l&id=1903127539699620https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02erQeYZwTssYnmnqwvbZHSN6DYnVoKNE4sNAPTWFMZ76yfrjPjDXxVRM4itwdDsuZl&id=232693278669175

Skip to content