Jak dołączyć do naszej społeczności?

Aby do nas dołączyć, wyślij zgłoszenie na adres e-mail: recruitment@smartoakprojects.com.

Gdzie trafi moje zgłoszenie?

Wszystkie zgłoszenia trafiają na naszego maila do zakładki #e-mail-recruitment, którą opiekuje się nasz zespół Recruitment. Następnie wybrane przez nas osoby otrzymują zaproszenie do naszego workspace’a – Slacka.

Co na końcu?

Przyjęte do naszych projektów osoby zapraszamy na nasz kosmiczny komunikator – Slack. Jest to zaawansowany komunikator projektowy w wersji premium. Działa więc bez żadnych ograniczeń i służy nam do wymiany informacji, dokumentów oraz spotkań online. Wszystko, co ważne, dzieje się właśnie na Slacku. Istotna jest jego instalacja, ponieważ trudno współpracować z kimś, kogo trzeba szukać na Messengerze, mailu czy LinkedIn i czekać po kilka dni na odpowiedź. Kontakt musi być sprawny. Każdy dobry zespół projektowy o tym wie i posiada jeden niezawodny komunikator, z którego korzystają wszyscy. Tak samo jak wszyscy szanujący się kosmici posiadają własną planetę. By zrozumieć podstawowe funkcjonalności Slacka, dołącz do nas!

Jakie są u nas działy?

Dział operacyjny

Jego zadaniem jest wspieranie pozostałych działów fundacji. Każdy może do niego dołączyć!

Dział techniczny

Dział ten tworzy platformę Acorn, która docelowo ma zwiększać zaangażowanie młodzieży w rozmaite projekty, np. naukowe czy społeczne.

Dział medialny

Dział pracuje nad stworzeniem mediów na miarę XXI wieku, kierowanych do osób młodych i poruszających ważne dla młodzieży tematy.

Dział biznesowy

Jego celem jest generowanie środków, zasilających fundację i pomagających w rezlizowaniu jej celów.

Dział projektowy

Dział dla osób z doświadczeniem projektowym. Zajmuje się pisaniem wniosków oraz realizacją projektów – m.in. edukacyjnych, lokalnych czy aktywizujących.

Skip to content