Wesprzyj nas, a my będziemy mogli wspierać dalej!

 

Wspieramy globalnie.

To nasz numer konta, które ma sporą pojemność ☺. Podobnie wielkie są nasze serca i zapał do pracy ☺

56 1140 2004 0000 3102 8055 8905

Przelewu możesz dokonywać z tytułem: darowizna.

Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli dalej prężnie działać. Wesprzemy projekty już realizowane lub rozpoczniemy nowe. A pomysłów mamy wiele, ponieważ i potrzeb jest sporo.

Więcej o naszych działaniach dowiesz się z zakładki Projekty

 

Wspieramy lokalnie i regionalnie.

Będąc przedsiębiorcą, podchodzisz do swoich działań z odpowiedzialnością. Znasz rynek, na którym działasz oraz środowisko lokalne, regionalne, a nawet krajowe. Wiesz, że jesteś im potrzebny. Wiesz, że możesz pomóc… nie wiesz jednak jak lub brakuje Ci czasu.

Pozwól, że podpowiemy: to może być konkurs dla dzieci lub warsztaty z tematyki, która jest Ci bliska: ochrona środowiska, sport, rozwój przedsiębiorczości, nauka programowania i wiele innych.

Mogą to być działania międzypokoleniowe lub zawody, wprowadzające nowe sporty i zachęcające całe rodziny do spędzania wolnego czasu – jak chociażby speedminton czy gry zespołowe…

To tylko przykład tego, co możesz zrobić dla innych.

My natomiast jesteśmy ludźmi z zapałem do działania. W wolnej chwili, po swoich codziennych aktywnościach zawodowych i prywatnych, pomagamy POMAGAĆ. I chętnie pomożemy też Tobie! Jak? Pomożemy Ci zrealizować pomysł. Pomożemy również Tobie i Twojemu zespołowi wejść w nowy obszar działania, który obecnie nazywa się CSR i SDG (tutaj poczytasz więcej).

Mamy doświadczenie w realizacji projektów lokalnych. W naszych szeregach znajdziesz szkoleniowców w zakresie animacji lokalnej, którzy pokierują Twoimi pracownikami i podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Porozmawiajmy!

Ustalimy w trakcie rozmowy, na co przekażemy Twoją darowiznę.

Być może masz pieniądze jako sponsor, ale nie masz pomysłu lub ludzi, którzy by ten pomysł zrealizowali. Dlatego jesteśmy MY! ☺

 

FaniMani

Robiąc zakupy, również możesz nas wesprzeć.

Czy kupujesz czasem online – np. na Allegro, Uber Eats, Booking, Pyszne.pl, Empik i w wielu innych sklepach internetowych (1000+)?

Jeśli tak, to bez żadnych dodatkowych kosztów możesz wspierać naszą Fundację podczas zakupów online. Jak to działa? Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafia na konto naszej Fundacji. Wystarczy, że zainstalujesz wtyczkę FaniMani, która w trakcie robienia zakupów sama Ci o tym przypomni! Wystarczy wtedy jedno dodatkowe kliknięcie i gotowe. Link do wtyczki: https://fanimani.pl/neuronfoundation/

Rozszerzenie jest dostępne na przeglądarki: Chrome, Opera, Safari, Mozilla, Edge.

 

REALIZOWANE ZRZUTKI

Tablica Interaktywna dla Szkoły Podstawowej… | zrzutka.pl

Kapitał Żelazny Fundacji NeuroN | zrzutka.pl

Skip to content